Napisz do nas lub zadzwoń!

  +48 59 862 02 29

  Początki

  Nasza firma powstała w 1993 roku. Zaczynaliśmy jako lokalny dystrybutor pokryć dachowych. Dziś jesteśmy jednym z liderów branży wykonawczej. Osiągnęliśmy to dzięki pasji, ciężkiej pracy, a przede wszystkim jakości oferowanych przez nas usług.

  Co robimy?

  Jesteśmy przede wszystkim firmą wykonawczą. Specjalizujemy się w prefabrykacji oraz montażu blach szlachetnych w technologii podwójnego rąbka stojącego. Jesteśmy w tej dziedzinie jednym z najbardziej uznanych specjalistów w Polsce. Oprócz półproduktów do podwójnego rąbka z naszego warsztatu blacharskiego wychodzą wszelkiego rodzaju obróbki oraz sztukateria dachowa. Nasi dekarze są też ekspertami w montażu innych elementów dachów, od dachówki ceramicznej przez blachodachówkę po papy. Sprzedajemy najwyższej jakości materiały do pokryć dachowych. Ta jakość to efekt współpracy tylko ze sprawdzonymi i uznanymi w branży markami. Co więcej jesteśmy składem fabrycznym firm Rheinzink oraz Euronit.

  Zespół

  Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Tomaszczyk i Synowie będziesz miał styczność tylko z najwyższej klasy specjalistami. Nasz przedstawiciel handlowy doradzi Ci jakie rozwiązania najbardziej odpowiadają Twojemu projektowi i zadba aby wszystko przebiegało zgodnie z zamówieniem. Dzięki ekspertowi od logistyki materiały dotrą na miejsce budowy na czas i w nienaruszonym stanie. Wtedy do pracy przystąpi nasza specjalistyczna brygada dekarska. Realizacja każdego projektu, zarówno dla klienta indywidualnego jak i dużego dewelopera , nadzorowana będzie przez doświadczonych inżynierów. Ponadto wsparcie projektowe w firmie zapewnia architekt. Dzięki tym specjalistom masz gwarancję, że w Tomaszczyk i Synowie robimy wszystko, aby każdy klient był w pełni zadowolony. Oto nasz zespół:

  Co więcej Tomaszczyk i Synowie dąży do integracji fachowców z branży, która jest kluczem do efektywnej współpracy na budowie. Przykładem takich starań są coroczne zawody wędkarskie, podczas których przedstawiciele firmy, podwykonawcy i architekci mają okazję się spotkać i współzawodniczyć na nieformalnym gruncie.

  Nowoczesne zaplecze

  Prace w naszym warsztacie odbywają się z pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Nasi blacharze korzystają na co dzień ze wspomaganej hydraulicznie programowanej wyginarki, tak zwanego „miniprofa” czy profesjonalnej gilotyny. Zapewnia to powtarzalność wykonywanych operacji na najwyższym poziomie oraz pozwala na udział firmy w jeszcze ambitniejszych projektach.

  Lubimy wyzwania

  Nasi inżynierowie projektują autorskie rozwiązania i detale z użyciem blachy szlachetnej. Portfolio firmy zawiera nie tylko dachy i elewacje, ale także elementy wnętrzarskie, a nawet instalacje artystyczne.